Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tym się chwali prezydent Żuk, a to zostało do zrobienia. "12 obietnic niezrealizowanych"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 listopada 2017 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Pisiury nie głosują !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie remont ul. Balladyny?!?! Wszystko jest robione poza najgorzej utrzymaną ilicą w mieście ... KIEDY ?! Obiecuje się co roku, a nadal nic się nie dzieje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja sympatycznego Pana z opozycji....Jak przewodniczący nie ma przygotowanej odpowiedzi. Dlatego PiS nie ma szans na Prezydenta. Taka osoba powinna to wiedzieć zawsze.Poziom merytoryczny opozycji jest dramatycznie żenujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi w mieście - ruina. Mega-korki jak były, tak są. Nienawidzę jeździć po tym mieście w dzień powszedni, dobrze, że pracuję w Świdniku. Plac Litewski, pomimo milionów wywalonych w rzekomy remont, nic się nie zmienił. Gdzie te pieniądze poszły? Nowe stadiony mnie nie interesują, bo nie mam czasu ich oglądać. Do MPK nigdy nie wsiądę, wolę iść piechotą, nie stać mnie po prostu. Władze miasta oderwane od rzeczywistości i prawdziwych problemów mieszkańców. Pozytywne komentarze poniżej pisane na zamówienie lewackiej propagandy. Nigdy nie popierałem PIS, ale lewactwo to banda złodziei. Czekamy na pana Jakiego w Lublinie. Daję jedynkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 razy glosowałem na żuka 3 raz nie . za burdel drogowy ( czerwona fala , bez sensowne inwestycje), za bezsensowna przebudowie litewskiego . za spowodowanie umierania centrum miasta handlowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos oddam na dr Żuka, dlaczego? nie ma obecnie innego lepszego kandydata, kandydaci pis coś mało poważni na to stanowisko, poza tym strach bać się poprzedników Pruszkowskiego, taka sama mentalność folkloru i jeszcze znów by tu wsamraśność zapanowała i spoczywanie na laurach. Już dawno zauważyłem, że Lublin to miasto maruderów, do przodu trzeba iść, budować drogi i sprowadzać inwestycje, a z pisem co by było, tak jak na poziomie krajowym, budowa pomników i sprawa nazewnictwa ulic jedynie słusznych niezłomnych polityków z ramienia kolegi z Żoliborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowne ŻUK-PASY i podwyżki za gospodarowanie odpadami (sprzed paru lat i te zapowiedziane ... mamy sortować za sortownię i jeszcze więcej płacić za ...) to MINUSY ale też dużo PLUSÓW (np ztm i nowy tabor komunikacji miejskiej, układ komunikacyjny) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie pochwalił się b. wysokim miejscem Lublina w ważnym ogólnopolskim rankingu. Najbardziej zadłużonych miast w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo w Świdniku "miasto" dało za frajer glebę pod budowę żeby zrobić dobrze propagandzie "dobrej zmiany"(damy radę). To jest socjalizm i trudno jakby pogodzić z poglądami prawicowymi obecnie niby-rządzących(sic!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Żuka widzę jak bo krok po kroku realizuje wizję rozwoju Lublina. Radny Pitucha popisał się swoją złotą myślą, wiadomo, że większość rzeczy które są zrobione można zrobić lepiej. W przemyśle robi się prototypy, które się udoskonala, ale w mieście chyba się tak nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z "tunelem" pod Al. Racławickimi , poszerzeniem ul. Sowińskiego i wiaduktem nad ul. Głęboką?? Dlaczego nikt się nie pytał mieszkańców ul. Muzycznej czy wyrażają zgodę na poszerzenie ulicy, a najważniejsza inwestycja dla mieszkańców Lublina - poszerzenie ul. Sowińskiego zostało zablokowane ???? Brakuje w Lublinie dróg "północ -południe" a nie stadionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe korki w Europie są w Lublinie. Brak budowy wiaduktu na Sowińskiego/Raclawickich. Pusty mega stadion za ok. 300 milionów, którego utrzymanie pochłania kilkadziesiąt milionów rocznie. Brak parkingu podziemnego pod Placem Litewskim. Koszmarny "lifting" Placu Litewskiego za ok. 80 milionów. Brak inwestorów z zewnątrz, którzy nawet w bardzo dochodowej branży mieszkaniowej unikają jakichkolwiek inwestycji w Lublinie. Kilkanaście tysięcy znakomicie wykształconych osób w ciągu ostatnich 7 lat wyjechało z tego upadajacego miasta etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin non stop dostaje nagrody dlaczego inny widzą nasz rozwoj a nasze media już mniej, choć one też budują wizerunek naszego miasta dzięki ktoremu mamy więcej turystów i inwestorow w mieście. Potrzeba spojnej strategii działania,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ze sto stadionów zamiast dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardzo cieszy fakt ,ze mamy prezydenta, który stawia na sport, wreszcie doczekał się modernizacji stadionu lekkoatletycznego przy Piłsudskiego oraz stadion Lublinianki. Modernizowany jest stadion żużlowy Al. W koncu mamy basen z prawdziewego zdarzenia gdzie jest gdzie popływać!!! Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wygląda jak nigdy. Tak Żuk na kolejna kadencję zapracował uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko radni z pisu blokują inwestycję gdyby nie przewaga w radzie to nic by w Lublinie nie było. Natomiast zblizają się wybory i nie dajcie się nabrać na pisowskie rozdawncistwo teraz bilety wymyślili rzekomo za darmo,a przecież z naszych kieszeni. PIS lubi ropzporządzać naszymi portfelami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk najlepszym prezydentem nie ma co zmieiać, baaa nawet nie ma na kogo zmienić bo tak pracowitego i zangażowanego prezydeta nie znajdziemyw Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Żuka i będę głosował na Żuka ! To co zrobił Prezydent w okresie 7-miu lat poprzednicy razem wzięci w ciągu 40 -tu lat nie zrobili połowy ! A dla niedowiarków dodam, że Rzeszów w poprzednich latach dokonał skoku a Lublin - wycieczek pseudo-preziów ! TAK ŻUK TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech się chwali jest czym drogi i obwodnica to inwestycja nr1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...